Як зробити день кращим
1. Отже, перша річ, яку потрібно проробляти щоранку — це посміхнутися світу з широко розкритими очима! Це повинно стати вашим отаким ритуалом, який кожен день буде задавати позитивний настрій.
2. Другим фактором прекрасного настрою є правильно заданий ритм. Буде веселіше, якщо вас завжди буде супроводжувати ритмічна і завзята музика, від якої так і хочеться піти в танок! Це додасть вам енергії на цілий день. Слухайте ваші улюблені пісні. А ввечері дуже добре розслабитися під мелодії класичної музики.
3. Візьміть собі за правило щодня дарувати посмішку не менш, ніж 5 людям. Адже відчуття того, що ви подарували шматочок щастя ще комусь, принесе вам подвійне задоволення!
4. Намагайтеся якомога більше спілкуватися з новими людьми. Спілкування з цікавими особами розкриє для вас дуже багато нового. Можливо, саме завдяки цьому, ви зможете відкрити щось нове у собі!
5. Весь час чогось вчіться! Знайдіть для себе нові захоплення або просто кожен день готуйте нове блюдо. Просто робіть те, чого раніше ніколи не робили.
6. А ще потрібно трохи балувати себе, наприклад: з’їсти що-небудь солоденьке, подивитися улюблений мультик, фільм…Так ви будете заохочувати себе за ще один чудово прожитий день. Тільки в міру!
7. Ще одна запорука бадьорого настрою — це вітамінчики! Їжте більше свіжих фруктів і овочів. Особливо корисні зараз будуть продукти жовтого кольору: банани, ананаси, морква, апельсини. Пийте багато свіжого соку, зеленого чаю та простої води.
Умій володіти собою
1. Пам’ятайте: найкращий спосіб боротьби з душевним неспокоєм — постійна зайнятість.
2. Щоб забути свої напасті, намагайся зробити приємне іншим. Роблячи добро іншим, робиш добро собі.
3. Не намагайся змінювати чи перевиховувати інших. Набагато корисливіше і безпечніше зайнятися самовихованням. Пам’ятай: кожна людина — така ж яскрава й унікальна індивідуальність, як і ти, приймай її такою, якою вона є. Намагайся знайти в людині позитивні риси, вмій бачити її достоїнства і в стосунках з нею спробуй опиратись саме на ці якості.
4. Май мужність від щирого серця визнавати свої помилки. Уникай зазнайства.
5. Вчися володіти собою! Гнів, дратівливість, злість спотворюють людину. Егоїзм — джерело багатьох конфліктів. Виховуй в собі терпіння, пам’ятай, що «рана заживає поступово».
6. Будь-яка справа починається з першого кроку! Пам’ятай: перешкоди нам даються задля нашого розвитку.
7. Людина, має необмежені можливості самовдосконалення, причому в усіх галузях своєї життєдіяльності.
8. Будь толерантною особистістю. Толерантність (від лат. Tolerans — терплячий) — терпимість до чужих думок і вірувань.
Джерело: http://www.kpbl.org.ua/